За сприяння Василя Яніцького У Вараші відремонтовано місцеву школу та відкрито дитячий спортивно-ігровий майданчик

Про це народний депутат України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Василь Яніцький повідомив в себе на сторінці в Facebook.

Він розповів, що в ході святкування Дня Вараша (Рівненська область), відбулося урочисте відкриття після капітального ремонту актової зали у загальноосвітній школі № 1.

Зазначається, що із депутатського фонду Василя Яніцького, цільовою субвенцією з держбюджету було виділено на її ремонт 750 тисяч гривень, також кошти були виділені з міського бюджету.

21462894_1803937156348061_6309334879676191965_n

«Спільна справа заради дітей – чудова зала, де не лише діти цієї школи зможуть проводити свої заходи, але й освітяни міста використовуватимуть її для проведення конференцій, концертів і таке інше», – відзначив Яніцький.

Також в цей день відбулося відкриття дитячого спортивно-ігрового майданчика у мікрорайоні Перемоги м.Вараша.

«Діти, їх освіта та розвиток, дозвілля й змістовний відпочинок і надалі залишиться пріоритетом у нашій діяльності. Найближчим часом, у місті з’явиться європейський майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям, кошти для якого у розмірі 700 тисяч гривень вже виділені Постановою Кабміну», – підкреслив Яніцький.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*