Олександр Данильчук та Віталій Сухович взяли участь в акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках»

У переддень Всесвітнього дня довкілля в рамках щорічної акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках» голова Рівненської обласної ради, депутат від партії “БПП “Солідарність” Олександр Данильчук спільно з депутатом облради від БПП Віталієм Суховичем, а також вихованцями учнівського лісництва Костянтинівської школи Сарненського лісгоспу заліснили 70 соток території в урочищі Тріщава молодими соснами, модринами, дубами та ялинами.

Олександр Данильчук, який свого часу закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю «лісове господарство» та має кваліфікацію «інженер лісового господарства», переконаний, що такі акції потрібно проводити регулярно та активно поширювати, залучаючи якнайбільше людей. Щоб кожен, хто тут живе, на власні очі побачив, як росте ліс, наскільки непросто із саджанця заввишки кілька сантиметрів виростити високе здорове дерево.

2b5a633af70 c363efe6b27c669b44d

 

«Я готовий брати участь у таких акціях і надалі, і закликаю зробити це кожного жителя нашої області. Бо, якщо людина хоча б раз спробує посадити молоду сосну чи дубок, вона ніколи не зрубає доросле дерево просто так. І саме так формується наша екологічна свідомість», – зауважив Олександр Данильчук.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*