Маленькому дубенчанину під час спортивних змагань зібрали гроші на лікування

Благодійний баскетбольний турнір серед чоловічих команд Дубенського району, що відбувся 28 та 29 квітня у спортивному залі місцевої ДЮСШ. Змагання пройшли з ініціативи члена партії “БПП “Солідарність” Руслана Федорчука за підтримки народного депутата України фракції “Блок Петра Порошенка” Олександра Дехтярчука. Інформаційну підтримку заходу забезпечила Ольга Кузнецова.

У перший день змагань були зіграні групові матчі та матч за третє місце, у якому змагалися БК «Броди» – «Поліція», за результатами якого володарями бронзових нагород стали баскетболісти з бродівської команди.

На другий день у запеклій боротьбі зійшлися команди-фіналісти КвшНІК&со та Перевізник, які продемонстрували високий рівень гри. У підсумку команда КвшНІК&со зуміла вирвати перемогу і стала переможцем турніру.

33ee40

Під час турніру було зібрано 7 799 грн. на лікування маленького Матвійка Стрільчука, який прагне почути світ. Кошти вдалося зібрати завдяки благодійному ярмарку, та спільної допомоги учасників команд та всіх не байдужих до горя дитини.

Присутній на матчі міський голова Дубно Василь Антонюк нагородив переможців та призерів кубками, дипломами та грамотами Дубенської міської ради.

До слова, півторарічний Матвійко Стрільчук потребує майже 30 тисяч євро, аби почути світ. Допомогти хлопчику можете і Ви за цими реквізитами:

5168 7573 4401 4909 (Приватбанк), 5167 4901 4496 7107 (Ощадбанк), 5274 1000 0272 6566 (EUR) Стрільчук Оксана Ананіївна.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*