Рівняни взяли участь у Всеукраїнському дебатному турнірі серед молоді

Дві команди з Рівненщини взяли участь у Всеукраїнському дебатному турнірі серед молоді, що днями відбувся у Відкритому офісі партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» в місті Київ. 

Рівненщину у складі команд представляли голова ГО «Солідарна молодь Рівненщини» Максим Волович та предстаник організації Максим Здрачук, а також Владислав Комірний і Софія Стасюк.

35881827 36086883

На церемонії нагородження переможців дебатного турніру виступили народний депутат України, керівник секретаріату БПП «Солідарність» Максим Саврасов, Голова ГО «Солідарна молодь» Оксана Гома та Генеральний секретар ГО «Солідарна молодь», керівник проекту «Школа дебатів» Дінара Габібуллаєва.

«Я дуже радий, що ця подія відбувається на нашій партійній базі. Дякую, що ви знайшли час і можливості вивчати для себе щось нове, цікаве і корисне. Людей, які зараз мають активну позицію і щось вивчають, дуже мало, нам непросто їх знайти, зацікавити і залучити в нашу партійну діяльність»,- сказав Максим Саврасов.

Він висловив сподівання, що наступний дебатний турнір відбуватиметься англійською мовою.

«Хотілося, щоб наступний турнір проводився англійською мовою, оскільки треба рухатися вперед і бути на крок попереду. Як керівник Секретаріату і народний депутат, можу зізнатися, що нам у сесійній залі теж іноді не вистачає майстерності дебатування, вміння донести свою думку»,- додав Максим Саврасов.

«Вірю, що проект «Школа дебатів», який тривав майже рік, та сьогоднішній турнір стали визначними для багатьох учасників проекту, оскільки вони отримали корисні знання і навички, вражаючі емоції та нових друзів. Палаючі очі дебатерів дали мені чітко зрозуміти – це те, що потрібно новій генерації політиків. Наша організація і надалі буде створювати платформу для розвитку молоді», – зазначила керівник проекту Дінара Габібуллаєва.

35889320

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*