«NATO: Український вибір»: ще два ВНЗ Рівненщини отримали книгу про співпрацю України та Альянсу

Представники Рівненської територіальної організації партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» передали книги «NATO: УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР» до ще двох провідних вищих навчальних закладів Рівненщини.

Так, депутат Рівненської обласної ради від БПП Олександр Корнійчук відвідав Національний університет «Острозька академія» і передав видання його ректору, професору Ігору Пасічнику.

«Важливим завданням для країни є проведення інформаційної кампанії щодо пріоритетів роботи НАТО. Особливо серед молоді. Тому переконаний, що видання стане Вам в нагоді під час заходів з актуальних питань євроатлантичного шляху України для студентів та викладачів», – зазначив звертаючись до ректора ВНЗ Олександр Корнійчук.

korniychuk-ol

Крім того, голова Рівненської міської організації партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Василь Харковець провів зустріч та передав книгу ректору Національного університету водного господарства та природокористування, професору Віктору Мошинському.

«У книзі актуальні відповіді на питання діяльності Північно-Атлантичного Альянсу і розрахована вона на широке коло читачів. Переконаний, що і в НУВГП подароване видання також стане в нагоді. Адже вступ до НАТО, це стратегічний вибір України. І чим більше українців отримуватимуть об’єктивну інформацію про цю безпекову організацію, тим відчутнішою буде підтримка обраного державою курсу», – розповів Василь Харковець.

23455678865433

Нагадаємо, що вчора 16 липня, книгу «NATO: УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР» рівненські партійці передали також в Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені Степана Дем’янчука.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*