Олександр Данильчук та Руслан Потапчук ознайомилися із проблемами закладів освіти Деражненської ОТГ

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук та депутат облради від партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Руслан Потапчук з робочим візитом відвідали Деражненську ОТГ, що в Костопільському районі та ознайомилися із проблемними питаннями місцевих закладів освіти.

В загальноосвітній школі села Бичаль, що входить до складу громади вже півстоліття не було капітального ремонту. Діти навчалися у дерев’яній, напівзруйнованій будівлі із холодними стінами та користувалися старими меблями. Однак зараз школа виглядає наче нова копійка. На капітальний ремонт із обласного бюджету за сприяння Олександра Данильчука та Руслана Потапчука було виділено понад півтора мільйона гривень.

За словами директора школи Лесі Стецюк за ці кошти вдалося утеплити стіни, підлогу, стелю, замінити вікна на енергозберігаючі, обладнано санвузол, оновлено 4 класи та ін. Школа набула сучасного вигляду.

Відвідали представники обласної ради і дошкільний навчальний заклад «Пролісок», що у селі Деражне. Дах тут наче решето. Це створює небезпеку для 120-х малюків з різних сіл, які виховуються у цьому закладі.

За словами Олександра Данильчука аби відремонтувати дах «Проліску» необхідно півтора мільйона гривень.

«В цю суму проектно-кошторисна документація включає в себе ремонт даху, утеплення фасаду і благоустрій території. Отже, за ці півтора мільйона гривень ми зробимо все. Маю великі сподівання, що восени, у вересні під час бюджетної сесії ми виділимо ці кошти, аби вже до кінця року діти мали змогу відвідувати повністю відремонтований дитсадок», – каже очільник облради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*