Олексій Муляренко мотивує рівненських студентів до наукової праці

У рамках співпраці Благодійної організації «Фонд Олексія Муляренка» та Національного університету водного господарства і природокористування в Рівному стартує щорічний конкурс іноваційних студентських наукових проектів імені професора Костіна Олексія Івановича. Про це йшлося під час першого засідання оргкомітету конкурсу.

Цьогоріч, темою конкурсу обрано – «Оздоровлення басейну річки Устя».

За словами ініціатора конкурсу, голови ОДА та депутата Рівнеради від партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Олексія Муляренка таку тему обрали не випадково, адже наразі дуже наболілим питанням для жителів Рівного та Рівненщини є екологічний стан водойм.

«Враховуючи, що це питання є кричущим, ми хочемо визначити реальний стан факторів, які впливають на стан водойм, і дати конкретні пропозиції для вирішення проблеми. Ті роботи, які визначать найкращими, можна втілити у реальний проектах. І в подальшому фінансувати з бюджету області чи міста, або з екологічного фонду», – каже Олексій Муляренко.

41446599 134145555545454545

Щоб врятувати річку, потрібно дослідити якість води у витоку і у гирловій частині річки, аби визначити, де йде наростання забруднюючих речовин. Тож цей конкурс допоможе виявити талановитих студентів і реалізувати програму порятунку водойм Рівного.

Студенти, які презентують найкращі проекти, отримають грошові винагороди – призовий фонд конкурсу 50 тисяч гривень.

На розробку проекту порятунку водного басейну Рівного у студентів є час до Нового року, а результати конкурсу оголосять 1 лютого. Саме цього дня у 1912 році народився професор, який заснував кафедральну школу гідравліки і багато років працював у Воднику.

41457306

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*