Марія Марковець отримала відзнаки з рук міністра освіти та науки України Лілії Гриневич

Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», учитель Суховільського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Володимирецького району, член партії «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Марія Марковець отримала відзнаки з рук міністра освіти та науки України Лілії Гриневич.

Нагородження відбулося під час зустрічі урядовця з переможцями та лауреатами Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018”, яка пройшла вчора, 2 жовтня 2018 року, у залі колегії МОН в Києві.

Лілія Гриневич вручила Марії Марковець почесні грамоти Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України. До пакету нагород увійшла також ювілейна монета “Серце віддаю дітям”, яку Національний банк України випустив до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського.

7M8A0054 42926857

Під час зустрічі учасники обговорили питання підвищення якості вивчення як української, так і іноземних мов, з’ясували комунікативні методики, які допоможуть першокласникам НУШ швидше адаптуватися до навчання. Серед інших тем – підготовка молодих учителів у вишах, підвищення інтересу школярів до фізичної культури, збереження здоров’я дітей.

7M8A9781 7M8A9909

Нагадаємо, що Марія Марковець стала абсолютним переможцем у номінації «Фізична культура» на регіональному конкурсі «Учитель року – 2018», що проходив в селищі Зоря наприкінці лютого цього року. А вже у квітні, під час заключного туру Всеукраїнського конкурсу, що відбувся в Запоріжжі наша землячка зайняла почесне друге місце, в тій же номінації «Фізична культура».

42968241

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*