Сергій Паладійчук: Питання будівництва об’їздної дороги навколо Рівного, рухається до позитивного результату

У Державному агентстві автомобільних доріг України завершили роботи з підготовки проектної документації на будівництво Північного об’їзду міста Рівного. Загальна вартість робіт з облаштування цієї дороги складе близько 587 мільйонів гривень. 

Про це повідомив Секретар Рівнеради, депутат від БПП Сергій Паладійчук.

«Скажу багатьом скептикам, які апелювали, що це нереально, просту річ – хто ставить мету, обов’язково її досягає, при умові прикладення зусиль та системного підходу. Радий, що наші спільні зусилля приводять до позитивного результату», – зазначив міський посадовець.

Сергій Паладійчук переконаний, що протягом 2-3 років об’їзну буде збудовано і десятки тисяч транзитних авто будуть їхати не через міські дороги – Шухевича, Князя Володимира, Млинівську тощо, а поїдуть повз місто, покращуючи екологію та зберігаючи асфальтове покриття міських доріг.

«Хочу подякувати усім керівникам і фахівцям Рівненської ОДА та Облавтодору, які предметно займаються цим питанням, а також особисто Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, Віце-прем’єр-міністру – Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Генадію Зубку, голові Державного агентства автомобільних доріг України Славоміру Новаку та голові Рівненської ОДА Олексію Муляренко за спільні зусилля у вирішенні даного важливого для міста Рівне питання», – каже Сергій Паладійчук.

До слова, у проекті бюджету на 2019 рік на реалізацію цього проекту передбачено окрему бюджетну програму в розмірі 200 мільйонів гривень. Крім цього, для фінансування проекту будуть залучатися інші джерела фінансування.

Нова магістраль забезпечить проїзд транзитного транспорту з ділянки дороги М-06 Київ-Рівне в напрямку траси Н-22 в об’їзд Рівного, а також з траси Н-25 в напрямку траси Н-22.

Протяжність Північної об’їзної дороги Рівного складе 14,2 кілометри. В рамках реалізації проекту заплановано нове будівництво ділянки протяжністю 6 кілометрів, реконструкція – 4 кілометрів і поточний середній ремонт існуючої дороги – 4,2 кілометри.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*