Заява прес-служби Рівненської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Рівненська територіальна організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» заявляє про цілеспрямовану інформаційну атаку проти кандидатів від партії, організовану напередодні виборів в ОТГ. Наші політичні конкуренти усвідомлюють свою майбутню поразку на виборах і тому вдаються до брудних технологій – масоване створення фейкових сторінок у мережі Facebook, які розповсюджують неправдиву інформацію стосовно кандидатів від «БПП «Солідарність».

Зокрема, 21 грудня з фейкових сторінок, створених від імені Рівненської та Рокитнівської районних організацій партії, була поширена неправдива інформація щодо кандидатів на посаду голові Корнинської та Старосільських ОТГ Романа Горбатюк-Василейко та Михайла Кузьмича.

Рівненська територіальна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» заявляє про підтримку своїх кандидатів на виборах в ОТГ і захист результатів виборів відповідно до чинного законодавства України і вимагає від правоохоронних органів максимально оперативно розслідувати цю кібератаку на місцеві осередки партії.

Звертаємось до представників місцевих засобів інформації із закликом не бути інструментами у брудних політичних іграх, не поширювати фейкову інформацію і перевіряти її у партійних штабах.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*