В Дубно партійці організували шаховий турнір

19 грудня, у день святого Миколая Дубенська міська організація партії «БПП «Солідарність» традиційно провела шаховий турнір.

В шаховому турнірі взяло участь 24 учасники, з них 16 юнаків та 8 дівчат. Боротьба тривала з першого туру і до останнього.

У результаті серед юнаків перемогу здобув вихованець гуртка «Шахи», кандидат у майстри спорту Богдан Бондарчук. ІІ місце виборов учень СЗОШ № 5 Роман Тимощук. На третьому місці вихованець гуртка «Шахи», студент педагогічного коледжу РДГУ Любомир Климюк.

IMG_20181219_160640 IMG_20181219_164145 IMG_20181219_164825

Серед наймолодших нагороду отримав вихованець гуртка «Шахи», майбутня зірка дубенських шахістів Іоанн Комар. Серед дівчат переможницею стала студентка коледжу РДГУ Аліна Усач. На другому місці студентка цього ж коледжу Фаїна Панчук. На третьому – учениця СЗОШ № 5 Діна Шимчук. Серед наймолодших відзначена учениця ЗОШ № 1 Вікторія Пірч.

Переможці турніру отримали медалі, грамоти, солодкі та інші подарунки від дубенських партійців, але кожен учасник заходу не пішов додому з порожніми руками. Усім учасникам дарували солодощі.