Рівняни зможуть висловитися «ЗА» будівництво Північної об’їзної

Керівник фракції «Європейська Солідарність» у Рівнераді Богдан Гапяк та очолювана ним Рівненська фабрика нетканних матеріалів неодноразово піднімали тему Північної об’їзної, яка має сполучити діючі автомобільні магістралі «Київ – Чоп», «Городище – Старокостянтинів» та «Рівне – Устилуг». Таким чином буде прокладено кільцеву дорогу навколо Рівного, що дозволить забрати з вулиць міста увесь транзитний транспорт.

«Втім, незважаючи на значний резонанс у соціальних мережах, пов’язаний з цим питанням, реакції з боку компетентних структур на наші публікації не було. Це ще раз підсилює наші підозри, що будівництво об’їзної може затягнутись. І це попри те, що рішення про будівництво об’їзної дороги було прийняте на найвищому державному рівні, проведено тендер та передбачено виділення з держбюджету коштів на реалізацію цього проєкту. До речі, підрядник (одна з білоруських компаній) уже отримав перший транш на спорудження автошляху, проте будівельні роботи просуваються напрочуд повільно», – каже Богдан Гапяк.

За словами депутата, будівництво об’їзної має важливе стратегічне значення для Рівного, адже зменшить транспортний потік (насамперед, великогабаритного транспорту) вулицями міста, загазованість повітря у обласному центрі та кількість ДТП.

«Враховуючи неабияку важливість цього проекту, наше підприємство не залишається осторонь злободенної проблеми, отож пропонує розпочати збір підписів за будівництво Північної об’їзної. Тож закликаємо усіх небайдужих рівнян долучитись до нашої ініціативи. Про те, як ми здійснюватимемо процедуру збору підписів, місце та час, повідомимо додатково», – підкреслив депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*