На Рівненщині Великдень святкуватимуть чотирнадцять родин зі Сходу

У рамках проекту “Великдень зі Сходу на Захід” до Рівного прибули 14 родин зі Слов’янська, Дружківки, Краматорська та Луганська. Вони відсвяткують Великдень на Рівненщині. Шість родин гостюватимуть у сім’ях рівнян, решта – проживатимуть в Олександрійській школі-інтернаті.

“Головна мета нашої акції – розвіювання міфів про агресивних націоналістів на Заході України. Сьогодні дуже важливо встановити культурні та дружні зв’язки з жителями Сходу України, ознайомити їх із традиціями святкування Великодня на Поліссі”, – зазначив під час урочистої зустрічі гостей на рівненському залізничному вокзалі начальник міського управління освіти, член Ради обласної організації партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” Василь Харковець.

DSC_0190

У рамках проекту для cхідняків підготували спеціальну програму – зокрема, великодні ярмарки, відвідування богослужінь та музею Пересопницького Євангелія, екскурсію до Почаївської Лаври. Акцію «Великдень зі Сходу на Захід» влаштовує громадська організація «Лекс-Форум» за підтримки голови Рівненської обласної державної адміністрації, представника партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” Віталія Чугуннікова.

 DSC_0184