Олексій Муляренко: Наша команда обов’язково переможе на майбутніх місцевих виборах

До лав Рівненської міської організації партії “Солідарність – “Блок Петра Порошенка” увійшли всі ті, хто хоче змін у суспільстві та готовий працювати над тим, щоб ці зміни нарешті відбулися – заявив новообраний керівник Рівненської міської організації партії, радник голови Рівненської ОДА Олексій Муляренко на установчих зборах організації.

“Без проведення місцевих виборів впровадження в Україні реформ неможливе. Саме тому Президент України Петро Порошенко нещодавно наголосив на важливості проведення виборів до органів місцевої влади в їх конституційний термін, а саме в жовтні 2015 року. І ми як команда Президента маємо підійти до цих перегонів у повній “бойовій” готовності”, – зазначив Олексій Муляренко. – “До влади на місцях мають прийти нові люди, з незаплямованою репутацією та без корупційного минулого. Такі люди в нашій команді є. Я впевнений, що наша команда обо’вязково переможе на майбутніх місцевих виборах”.

Партія “Солідарність – “Блок Петра Порошенка” у Рівному об’єднала підприємців, юристів, держслужбовців, волонтерів, педагогів, молодь, що свідчить про чималий кадровий потенціал місцевих партійців.

Як повідомив Олексій Муляренко, незабаром у Рівному розпочне свою роботу громадська приймальня Рівненської парторганізації, одним з головних напрямків діяльності якої буде надання юридичної та психологічної допомоги учасникам АТО і допомога в оформленні житлових субсидій місцевому населенню. Під час установчих зборів учасники також обговорили питання подальшого розвитку партійної структури в Рівному та сформували її керівні органи.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*