Віталій Чугунніков: Процес призначення субсидій перебуває на особливому контролі

Спрощення системи призначення субсидій перебуває на особистому контролі обласної адміністрації – повідомив голова Рівненської ОДА, представник партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Віталій Чугунніков.

«Президент поставив завдання максимально спростити процес призначення субсидій», – зазначив В.Чугунніков. – «Як ви знаєте, вже з травня це можна буде зробити за спрощеною системою. Потрібно буде подати до місцевих органів соцзахисту декларацію про доходи та заяву про призначення субсидії. Ми зі свого боку забезпечили мешканців області відповідними бланками цих документів та пам’ятками про те, яким чином вини повинні бути заповнені».

Віталій Чугунніков повідомив, що у травні субсидії вже мають бути призначені. Він також зазначив, що восени перед початком опалювального сезону громадянам будуть ще раз направлені бланки заяв і декларацій на отримання субсидії.

Також голова ОДА розповів, що у кожному районі наразі працює телефонна «гаряча лінія», куди можна звернутися за роз’ясненнями щодо призначення субсидій.

Домогосподарства Рівненщини отримали вже понад чотириста тисяч комплектів документів на оформлення субсидій. У разі їх втрати чи неправильного заповнення можна буде отримати безкоштовно аналогічний комплект в органах соцзахисту за місцем проживання. Адже бланків для оформлення субсидії виготовили із запасом.