Олексій Муляренко: Підприємці Рівненщини отримали шанс залучити іноземні інвестиції

Візит представників іноземних посольств на Рівненщину допоможе налагодити підприємцям краю зв’язки із міжнародними партнерами та залучити нові інвестиції в економіку області — розповів радник голови Рівненської ОДА, керівник Рівненської міської організації партії “Солідарність – “Блок Петра Порошенка” Олексій Муляренко в ефірі “Радіо-Трек”.

Як повідомив Олексій Муляренко, у Рівненській області в рамках Міжнародного трейд-клубу перебуває делегація іноземних дипломатів з близько 20 країн світу, яким цікаво ознайомитися з інвестиційним кліматом Рівненщини та можливістю налагодження нових бізнес-контактів. Представити іноземним послам свої проекти у сфері медицини, сільського господарства, торфовидобувної галузі, промисловості та будівництва зголосилися близько сотні підприємців області. Ідеї для інвестування продемонструють і представники компаній, що працюють у сфері енергозбереження.

“Сподіваюся, що цей інвестиційний форум допоможе налагодити підприємцям нашого краю зв’язки з міжнародними партнерами. Адже за результатами переговорів найбільш цікаві пропозиції представники посольств лобіюватимуть у своїх країнах”, – зазначив Олексій Муляренко. За словами радника голови ОДА, іноземці матимуть також змогу ознайомитися з вже діючими місцевими інвестиційними проектами – ТОВ «Кратос», що виробляє хліб та хлібобулочні вироби, підприємство «Волинь-цемент» та меблеву фабрику «Морган Феніче».