Партійці Рівненщини провели весняну толоку

В День Весни та праці, що традиційно святкується 1 травня Рівненська обласна організація партії “Солідарність – “Блок Петра Порошенка” організувала й провела весняну толоку, до якої приєдналися партійці з різних куточків області.

Так, Дубенська міська та районні організації у цьому році вирішили прибрати територію навколо центрального пам`ятного знака невинно вбитим 650–ти дубенчанам під час німецької окупації міста. Близько двох десятків місцевих партійців озброївшись граблями, мітлами та фарбою прибирали й наводили красу в памятному для дубенчан місці.

 dubno

У Корці місцеві партійна організація зібрала на толоку більше десяти членів партії, які дружно провели толоку по благоустрою зони відпочинку пляжу річки Корчик. Місцеві мешканці також із ентузіазмом взялися за прибирання, адже усім хочеться, щоб місця масового відпочинку людей були чистими й затишними.

korets

Здолбунівські активісти “Солідарності – “Блоку Петра Порошенка” в цей день відвідали та допомогли навести лад в урочищі Гурби на території Свято-Воскресенського чоловічого монастиря.

zdolbuniv

Острозька районна організація партії ліквідувала стихійне сміттєзвалище, що організувалося на лісовій смузі у селі Межирічі. Усі присутні були забезпечені інструментами (граблі, віники) і транспортними засобами для вивезення сміття.

ostrog

За словами голови Рівненської обласної організації партії «Солідарність – «Блок Петра Порошенка» Сергія Штурхецького цією акцією рівненські партійці прагнуть показати на справі, що Рівненщина – наша спільна оселя, яка має бути чистою та охайною не лише з нагоди якогось свята, а кожного дня, кожного місяця, будь-якої пори року.

«Набагато приємніше ходити чистими та прибраними вулицями, відпочивати у гарному дворі, ніжитися на чистому пляжі, а не серед сміття. Приємним є і той факт, що жителі нашої області активно підтримували та приєднувалися до наших толок. Тож маю велику надію, що такі заходи нашими спільними з громадою зусиллями триватимуть і далі», – зауважив Сергій Штурхецький.