Віктор Федас: Тарифи на пасажирські перевезення мають бути економічно обгрунтовані

Жодних підстав у перевізників району для самостійного встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів міжміським та приміським транспортом немає – вважає депутат Березнівської районної ради Рівненської області, голова райорганізації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Віктор Федас.

Про це він заявив під час засідання круглого столу між представниками органів влади, перевізниками та громадськістю Березнівського району.

Зокрема, Віктор Федас зазначив, що постанова Кабінету Міністрів України №240 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. №1548», яка нещодавно набула чинності, не дає права перевізникам самостійно встановлювати тарифи на перевезення.

«Ціла низка законодавчих актів говорить про те, що питання встановлення тарифів на перевезення пасажирів має бути врегульоване на державному рівні, а самі тарифи мають бути економічно обгрунтованими», – зауважив депутат. – «Методику встановлення тарифів на перевезення пасажирів ніхто не скасовував. Це є той порядок, яким органи місцевої влади повинні керуватися у цьому питанні».