У Березному з нагоди 70-ї річниці перемоги у Другій світовій війні партійці привітали земляка-ветерана

Партійці Березнівської районної організації партії «Солідарність — Блок Петра Порошенка» з нагоди 70-ї річниці перемоги у Другій світовій війні відвідали та привітали земляка-ветерана, почесного мешканця міста Березне 92-річного Віктора Степановича Вознюка.

До помешкання ветерана з подарунковими наборами завітали депутат Березнівської районної ради, голова райорганізації партії «Солідарність — Блок Петра Порошенка» Віктор Федас та депутат міської ради Березного Наталія Наумчук.unnamed (2)

Як розповів Віктор Степанович Вознюк під час війни він ніс службу у Військово-морському флоті, а день Перемоги зустрів в румунському порту міста Констанца, де приймав участь в операції по порятунку англійських військових, які підірвалися на німецькій міні. Варто зазначити також, що Віктор Степанович має безліч бойових нагород. unnamed

«Хочемо подякувати Вам, за Вашу особисту мужність під час Другої світової війни, за любов до нашої рідної Батьківщини та той героїзм який Ви проявили у ті буремні роки, – зазначив Віктор Федас звертаючись до ветерана. – Бажаємо Вам ще довгих років життя, мирного неба над головою та віри у те, що майбутнє нашої країни буде світлим та щасливим».