У Острозі ветеранів війни з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом привітали квітами та солодощами

З нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни партійці Острозької районної організації партії «Солідарність — Блок Петра Порошенка» квітами та солодощами привітали ветеранів району.

Зі словами вдячності до ветеранів звернувся голова Острозької райдержадміністрації, представник партї «Солідарність — Блок Петра Порошенка» Віталій Ундір.unnamed (4)

«З кожним роком таких людей стає все менше, але знаю, що саме ці люди, сьогодні якнайщиріше всім серцем переживають за солдат, які сьогодні боронять нашу незалежність на Сході України, адже хто як не вони знають ціну війні, – зазначив Віталій Ундір. – Ці люди потребують особливої уваги, адже їхній героїзм під час Другої світової війни неможливо перебільшити. Низький уклін Вам шановні ветерани Довгих років життя і міцного здоров’я».unnamed (5)

Як повідомив Віталій Ундір партійці разом з ветеранами спільно помолилися за загиблими в Другій світовій війні та на Сході України у зоні АТО.unnamed (6)