У Рівному відбудеться виставка енергоощадних технологій

5-6 червня у Рівному біля облдержадміністрації відбудеться виставка новітніх енергоощадних технологій. Від твердопаливних котлів до сучасних систем обліку тепла в багатоповерховому будинку – усе це можна буде побачити та протестувати.

З нинішніми цінами на газ для багатьох сімей Рівненщини стало вкрай актуальним питання переходу на альтернативні види палива — зазначив під час ефіру на телеканалі “Рівне 1” голова Рівненської міської організації партії “Солідарність — Блок Петра Порошенка”, радник голови ОДА Олексій Муляренко.rv4

За його словами, Рівненська область багата на альтернативні види палива, такі як торф, дрова тощо. За підрахунками експертів, якщо правильно провести модернізацію котелень області, то вона практично на 100% могла б відмовитися від російського газу.

“Про перехід на альтернативні види опалення багато говорять, та мало хто детально розповідає, а власне яким чином це зробити, який котел краще підібрати, на якому паливі, як встановити та головне чи буде від цього ефект. Тож ми вирішили створити майданчик, де з одного боку будуть виробники та надавачі палива, а з іншого – кінцеві споживачі, які власне і зможуть дізнатися все про перехід на альтернативні види палива. Так виникла ідея створити виставку С.Е.Т — 2015”, – розповів Олексій Муляренко.