Олексій Муляренко: У Рівного буде власний бренд

Кожному місту, що швидко розвивається, потрібен власний бренд — переконаний голова Рівненської міської організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка», радник голови облдержадміністрації Олексій Муляренко. Про це він заявив під час другого засідання групи «Економіка» в рамках напрацювання «Дорожньої карти реформ Рівного».

«Всього декілька українських міст мають свій бренд. По суті це потужний, сучасний, привабливий візуальний символ. Його можна презентувати місцевому бізнесу, потенційним інвесторам, українським та іноземним туристам» – пояснює Олексій Муляренко.

Варто зазначити, що до розробки концепції бренду Рівного залучено одну з провідних українських компаній, експерти якої мають досвід брендингу територій та розробки систем візуальної комунікації як в Україні, так і за кордоном.

DSC03576-300x225

Окрім того, учасники засідання групи «Економіка» обговорили інструменти розвитку інвестиційного напрямку в Рівненській області, у тому числі в обласному центрі. В першу чергу це створення інвестиційної та цифрової карт Рівненщини на базі Google maps. Зокрема, на цих картах будуть позначені важливі історико-культурні, соціальні та туристичні об’єкти регіону, а також міститиметься інформація про найбільш привабливі інвестпроекти Рівненщини. Ще одним із пріоритетних напрямків роботи із залучення інвестицій є проведення виставок об’єктів нерухомості, вважають учасники робочої групи.

Усі ці складові інвестиційного маркетингу, на думку Олексія Муляренка, повинні сприяти залученню потенційних інвесторів на Рівненщину.