Громадські приймальні партії розпочали роботу в усіх районах Рівненської області

Партія “Солідарність” — Блок Петра Порошенка” відкрила в усіх районах Рівненської області громадські приймальні, в яких мешканцям надається безкоштовна юридична та соціальна допомога. Окрім того, надається допомога з оформлення житлових субсидій, документів вимушеним переселенцям та учасникам АТО.

За словами члена Ради Рівненської територіальної організації партії “Солідарність” — Блок Петра Порошенка” Володимира Кузнецова, відкриття громадських приймалень є вкрай важливим, адже вони є реальним інструментом взаємодії із населенням регіону.

IMG_2400

“З відкриттям у кожному районі наших громадських приймалень допомога для мешканців області стала ближчою. В партійних організаціях міст і районів розуміють, наскільки важливий зворотний зв’язок з людьми, аналіз поточних проблем, які порушує місцеве населення. Головною нашою метою є покращення життя наших громадян, саме на це і спрямована робота мережі партійних приймалень”, – зауважив Володимир Кузнецов, відзначивши, що за допомогою фахівців будуть акумулюватися проблеми, які хвилюють мешканців Рівненщини і визначатися шляхи їх вирішення. Крім того, важливим аспектом роботи стане формування довіри до партії та зв’язку із суспільством.

IMG_20150526_144637-300x168

Жителі області звертаються в громадські приймальні з різними питаннями, починаючи від комуналки і закінчуючи проблемами соціальної сфери. Найчастіше звернення стосуються соціального забезпечення, матеріальної допомоги та проблем, пов’язаних з житлом і землею.

Володимир Кузнецов розповів про ту реальну допомогу, яку вони вже змогли надати мешканцям Рівного та області. Зокрема, в Березнівському районі спеціалісти громадської приймальні опікуються проблемами сім’ї загиблого Героя Небесної сотні Івана Городнюка. В Дубровицькому районі завдяки голові районної державної адміністрації, очільнику місцевого партосередку Сергію Киркевичу були придбані комплекти війскової форми для військовозобов’язаних, які проходили навчання з територіальної оборони у складі стрілецького батальйону. У місті Рівне юристи громадської приймальні активно сприяють оформленню правових документів для учасників АТО та їхніх сімей. І таких прикладів реальної допомоги багато. Ще ніхто не пішов з приймалень партії “Солідарність” — Блок Петра Порошенка”, не отримавши відповідної уваги.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*