На Рівненщині партійці надають допомогу військовому комісаріату

Про довгострокову співпрацю та допомогу українським військовослужбовцям домовилися представники Березнівської районної організації партії “Солідарність” — Блок Петра Порошенка” та адміністрації районного військового комісаріату.

Днями на прохання військових голова Секретаріату райорганізації Віктор Базелюк передав для потреб військоммату офісний папір. “Така допомога не буде одноразовою. Адже сьогодні, коли триває чергова хвиля мобілізації, потреба у канцелярському приладді та офісному папері для ведення особистих справ мобілізованих у працівників війскового комісаріату виникає постійно. Тому ми взяли на себе зобов’язання щомісяця забезпечувати наших військових усім необхідним канцелярським приладдям”, – повідомив Віктор Базелюк.

unnamed (3)

А вже незабаром за сприяння районних партійців мобілізованих жителів Березнівського району, які проходять бойове навчання на Тучинському полігоні, будуть забезпечувати природною Надслучанською питною водою.

“Сьогодні кожен українець має докласти усіх сил, аби підтримати нашу армію, адже саме від українських військових залежить наша безпека! Усвідомлюючи, що держава ще не в змозі повністю забезпечити армію усім необхідним, ми маємо самі братися за допомогу війську. Сподіваюся, що наша співпраця із районним військомматом принесе користь тим, хто зараз зі зброєю в руках готується обороняти незалежність держави”, – зазначив голова Березнівської районної організації партії “Солідарність” — Блок Петра Порошенка”, депутат райради Віктор Федас.