На Рівненщині відбувся турнір з кульової стрільби

Близько тридцяти учасників зібрав турнір з кульової стрільби, що відбувся днями в місті Березне, та був присвячений Дню молоді. Організаторами дійства виступили районне управління освіти, молоді та спорту і місцева організація політичної партії “Солідарність — Блок Петра Порошенка” за підтримки районного осередку ТСОУ.

Змагання відбувалися в особистому заліку. Після реєстрації усіх учасників головний суддя змагань, керівник секретаріату райорганізації партії “Солідарність — Блок Петра Порошенка” Віктор Базелюк розповів про правила та техніку безпеки поводження з гвинтівками. Кожний учасник мав право на три пробних постріли та п’ять залікових, з яких визначалося 3 найвлучніших учасників.

00011 026

У підсумку одинакову кількість балів набрали двоє учасників Чмут Максим та Владислав Копець, які були змушені зробити ще по три додаткових постріли аби визначити переможця. Цього разу фортуна була на стороні Максима Чмута, який і був визнаний перможцем турніру. Друге почесне місце посів Владислав Копець, третє Олег Качановський.

00037 133

Під час урочистого закриття турніру переможці отримали цінні подарунки з рук голови Березнівської районної організації партії “Солідарність — Блок Петра Порошенка”, депутата районної ради Віктора Федаса.
“Такі змагання є дуже корисними для наших людей, особливо у такий час, коли на Сході нашої держави йдуть військові дії. Це дає змогу виховувати нашу молодь в дусі українського патріотизму. Бо саме такій молоді і розбудовувати надалі нашу державу”, – наголосив під час урочистого закриття турніру Віктор Федас.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*