На Рівненщині вимагають звільнити з посад освітян-корупціонерів

Керівників двох освітянських закладів, стосовно яких є вироки суду за корупційні дії, вимагають звільнити із займаних посад у Березнівському районі. Про це повідомила прес-служба партії “Солідарність” — Блок Петра Порошенка” у Рівненській області.

Районні активісти вимагають звільнення директора Тишицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, котра згідно вироку Березнівського районного суду засуджена до покарання – 1 рік обмеження волі із позбавленням права обіймати посади на 1 рік, та завідуючої дошкільним навчальним закладом ясла-садок №1 «Ромашка» м. Березне, яка є засудженою до покарання – 1 рік обмеження волі із позбавленням права обіймати посади на 1 рік.

корупція 001

Голова Березнівської районної організації партії “Солідарність” — Блок Петра Порошенка”, депутат районної ради Віктор Федас зазначив: той факт, що люди з такою репутацією та кримінальною біографією і досі займають посади, а тим паче в освітянських установах, викликає не лише занепокоєння, але й обурення.

“Сьогодні наша держава веде військові дії на два фронти — бореться за свою територіальну цілісність та незалежність і намагається очиститися від корупції. Саме у такий непростий для країни час ми бачимо спробу корупціонерів та хабарників будь-якою ціною утриматися на керівних посадах. В якій цивилізованій країні можливо таке, щоб більше року на керівних посадах у навчальних закладах і далі перебували особи, які мають судимість?”, – зауважив Віктор Федас.

За його словами, районна організація партії “Солідарність” — Блок Петра Порошенка” звернулася з відповідною офіційною заявою до очільника Березнівської райдержадміністрації Миколи Мельника, щоби той, відповідно до чинного законодавства та у межах своїх повноважень, здійснив усі необхідні заході, аби усунути корупціонерів від займаних керівних посад.

“Віримо, що наші спільні дії з нинішньою районною владою унеможливлять перебування на керівних посадах у всіх сферах життя осіб з сумнівною репутацією. Знаємо, що в районі є достатньо високоморальних, професійних, досвідчених людей, які мають прийти на заміну корумпованому чиновництву”, – переконаний Віктор Федас.