Два генератори для воїнів АТО будуть придбані за допомогою гощанських партійців

До збору коштів для придбання двох генераторів воїнам АТО приєдналися активісти Гощанської районної організації партії “Солідарність” — Блок Петра Порошенка” у Рівненській області.

Як зазначив голова Гощанської райдержадміністрації, керівник місцевої парторганізації Юрій Ковальчук, збір коштів проводився під час “Ярмарку на потреби АТО”, що днями відбувся у райцентрі.

yarmarok1

“До нас звернулися місцеві активісти із проханням допомогти організувати ярмарок для збору коштів, які будуть спрямовані на потреби бійців АТО з Гощанського району, що нині перебувають на передовій. Найбільша потреба нині є у придбанні двох генераторів, котрі вкрай необхідні нашим військовим абсолютно для всього, починаючи від банального освітлення і можливості підзарядити прилади”, – зауважив Юрій Ковальчук.

yarmarok2

За словами Юрія Ковальчука, місцеві партійці долучилися до проведення ярмарку і організаційно, і матеріально. І є надія, що вже найближчим часом генератори та інші речі, які вдасться придбати за зібрані кошти, відправляться у зону проведення АТО на допомогу нашим військовим.