Партійні організації працюють в усіх районах Рівненської області

20 місцевих партійних організацій в усіх районах та містах обласного значення створено та активно працюють на Рівненщині. Про це повідомив голова Секретаріату Рівненської обласної організації партії “Солідарність — Блок Петра Порошенка” Олексій Муляренко під час загальних зборів керівників партосередків, що відбулися 2 липня у Рівному.

Як підкреслив Олексій Муляренко сьогодні на порядку денному є дуже актуальним питання залучення до лав партії порядних, авторитетних у суспільстві, професійних людей.

Маємо формувати нашу команду з тих людей, які не дискредитували себе в минулому, виконуючи якусь роботу чи займаючись певним видом діяльності. Головна мета на сьогоднішній день – зміцнення кадрового потенціалу нашої організації. Переконаний саме з таким підходом до розвитку партійних осередків нам не соромно буде дивитися в очі нашим землякам у жовтні цього року”, – відзначив Олексій Муляренко.

unnamed

Під час зборів також йшлося про те, що дуже важливо і надалі активно брати участь в допомозі воїнам АТО та членам їх сімей. Окремі представники районів наголошували на важливості впровадження антикорупційних проектів, адже саме в цьому напрямку суспільство бажає змін чи не найбільше.

На завершення зборів в урочистій обстановці було вручено партійні квитки новим членам партії.