На Рівненщині працевлаштовують демобілізованих учасників АТО

До громадської приймальні Острозької районної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка»  звернулися троє нещодавно демобілізованих учасників антитерористичної операції на Сході України із проханням посприяти у працевлаштуванні.

Як зазначив голова місцевої парторганізації Олександр Качан, для військовослужбовців, які повертаються до мирного життя, є актуальними питання щодо оформлення статусу учасника бойових дій, виплати матеріальної допомоги, психологічної підтримки та адаптації до мирного життя. Серед найважливіших – і працевлаштування.

«Жодне звернення військовослужбовців, які перебували або перебувають у зоні АТО, ми не залишаємо без уваги. От і цього разу, коли до нас звернулися троє демобілізованих вояків, ми активно включилися у роботу, аби їм допомогти. За сприяння голови Острозької райдержадміністрації Віталія Ундіра нам вдалося працевлаштувати хлопців на роботу до цегельного заводу. Тепер люди, які захищали нас від агресорів на Сході держави, почуватимуться більш впевненіше та матимуть змогу забезпечувати свої родини», – зауважив Олександр Качан.

У планах острозьких партійців спільно з райдержадміністрацією розробити програму, яка б стимулювала місцевих роботодавців брати на роботу учасників АТО.