На Рівненщині партійці створюють для школярів комфортні умови навчання

У Корецькому районі Рівненської області стартувала акція “Комфортне навчання”, у рамках якої місцеві активісти проводитимуть капітальні ремонти шкільних класів у загальноосвітніх закладах і забезпечуватимуть їх необхідним приладдям. Ініціатором акції виступила районна організація партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

Першою «ластівкою» проекту cтала Великомежирицька школа-гімназія, де за ініціативи члена ради районної організації партії Оксани Форсюк та сприяння однопартійців був якісно відремонтований і оснащений один з класів, який став світлішим та кофмортнішим.

unnamed (1)

«Діти – наше майбутнє, вони повинні навчатися у хороших, затишних, класних кімнатах, оснащених сучасними меблями та обладнанням. І ми докладемо всіх зусиль, аби саме так і було», – зазначив голова районної організації партії Ігор Хоменчук.

У свою чергу керівництво навчального закладу подякувало партійцям за увагу та турботу, а активісти запевнили, що і надалі допомагатимуть навчальному закладу вирішувати поточні проблеми, які ті не в стані вирішити самотужки.

unnamed (2)

За словами Ігора Хоменчука, партійці незабаром планують власними силами відремонтувати ще декілька навчальних кімнат в загальноосвітніх закладах Корецького району.