Олексій Муляренко: На квартири для сімей учасників АТО Рівненщини виділено 12 мільйонів гривень

25 сімей загиблих учасників АТО та троє військових, котрі стали інвалідами ІІ групи під час проведення АТО на Сході України, невдовзі будуть забезпечені власним житлом, – повідомив радник голови облдержадміністрації, голова Рівненської міської організації партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬОлексій Муляренко під час ефіру на телеканалі РТБ.

За словами радника голови ОДА 12 мільйонів гривень розподілено пропорційно кількості сімей учасників АТО, які перебувають на квартирному обліку.

Ми зробимо все, аби родини наших Героїв змогли заселитися у власне новопридбане житло якомога швидше. Обласна виконавча влада робить усе від неї залежне, аби сім’ї учасників АТО та самі військові відчували постійну підтримку”, – зазначив Олексій Муляренко.

Як повідомив Олексій Муляренко перші 2 мільйони вже надійшли, тож зараз триває процедура закупівель квартир. До того ж Міноборони оголосило конкурс на придбання 15 квартир для рівненських військовослужбовців, які стоять на квартирному обліку в міністерстві.

Рівненщина – серед областей, які отримали чи не найбільшу суму для придбання житла. Для прикладу, Волинській області на ці цілі виділили 7 мільйонів, Хмельницькій – близько 5”, – з гордістю зауважив радник голови ОДА.