У Рокитному відкрили громадську приймальню партії

24 серпня, на День Незалежності України в смт Рокитне, Рівненської області відбулося урочисте відкриття Громадської приймальні партії “СОЛІДАРНІСТЬ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”.

Для зручності місцевих жителів приймальня розташована в самому центрі Рокитного. Відтепер місцеві мешканці матимуть змогу звернутися зі своїми проблемами та отримати допомогу, кваліфіковану пораду та юридичну консультацію.

З нагоди урочистого відкриття партійної громадської приймальні до Рокитного завітав Голова секретаріату Рівненської територіальної організації “СОЛІДАРНІСТЬ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКАОлексій Муляренко. Він висловив сподівання, що саме в цьому приміщенні будуть допомагати жителям Рокитнівського району у боротьбі із бюрократичною тяганиною.

image-a490b169dc4783f8e94c1377a18634b9bfd96187ebb4135f145c45b8be2fe3f2-V

Сьогодні, ми започатковуємо благородну справу. Звичайно, ми не зможемо допомогти у вирішенні глобальних проблем людства, однак ряд побутових та правових, наші спеціалісти допоможуть вирішити. Як мінімум, допомогти оформити заяву чи отримати елементарну юридичну консультацію”, – зауважив голова Рокитнівської районної організації партії “СОЛІДАРНІСТЬ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА” Микола Кушнір.

Спеціалісти Громадської приймальні надаватимуть допомогу в написанні звернень до органів державної влади та місцевого самоврядування, консультуванні громадян з правових питань та інших питань, у вирішенні яких має потребу місцева громада.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*