Юрій Благодир: Рівненська “СОЛІДАРНІСТЬ” налаштована на конструктивну роботу, однак ми проти кулуарних домовленостей

Вчора, 25 листопада, депутати фракції партії “БПП “Солідарність” в Рівненській обласній раді Юрій Благодир та Олександр Корнійчук зібрали прес-конференцію. Приводом для неї стало розпорядження голови обласної ради Володимира Ковальчука про перенесення другого пленарного засідання обласної ради, що мало відбутися сьогодні, на 4 грудня.

За словами Юрія Благодиря депутатська фракція “СОЛІДАРНІСТЬ” проти того, аби сесія облради відбувалася аж 4 грудня. До того ж, стверджує Юрій Благодир цю дату ніхто не з всіма фракціями не узгоджував.

“Як вказано у розпорядженні голови про проведення сесії, її перенесли аж на 4 грудня через нібито пропозиції депутатських фракцій, які прозвучали на погоджувальній раді. Запевняю Вас, що такого органу, як “погоджувальна рада” взагалі не існує. А на зустрічах, на яких був присутній і наш депутат Олександр Корнійчук, мова про перенесення сесії взагалі не йшла. Знову все зроблено під столом, кулуарно”, – зазначив під час прес-конференції Юрій Благодир.

За словами обласного обранця депутатська фракція партії “БПП “Солідарність” в Рівненській обласній раді готова до конструктивної роботи, однак висловлює протест проти кулуарних домовленостей які на даний момент існують в раді.

“Ми запропонували формулу 5-3-3 (5 голів комісій, 3 посади заступників голів комісій та 3 секретарі комісій мали би відійти нам, як найбільшій фракції у облраді, аби рада принаймні змогла запустити свою роботу. На жаль, поки порозуміння немає. Кажуть, що ділити комісії будуть згідно домовленостей, які досягли перед голосуванням за голову облради. А що залишиться – віддадуть “СОЛІДАРНОСТІ”, – повідомив Юрій Благодир.