Рівненські партійці відзвітували за рік діяльності

Близько 50-ти засідань Ради терорганізації провели партійці Рівненщини протягом 2015 року. Про це було повідомлено під час проведення звітної конференції територіальної організації партії “БПП “СОЛІДАРНІСТЬ”, що днями відбулася в місті Рівне.

За словами керівника Секретаріату Рівненської терорганізації Олексія Муляренка під час проведення засідань Ради проводився прийом у члени Партії, було утворено секретаріат територіальної організації Партії, обрано її керівника та затверджено положення про секретаріат територіальної організації Партії.

1

“Крім того, Радою було прийнято рішення щодо створення місцевих організацій Партії, створення первинних осередків, засновано партійний друкований засіб масової інформації в Рівненській області – газету “Солідарність. Рівненщина”, – зазначив Олексій Муляренко.

3

Голова Рівненської територіальної організації партії “БПП “СОЛІДАРНІСТЬ” Сергій Штурхецький під час свого виступу на конференції зауважив, що гарним підсумком роботи рівненських партійців можна вважати хороші результати місцевих виборів, на яких партія виявилася переможцем як до обласної ради, так і до міськради Рівного.

4

“В багатьох районах області, наші парторганізації під час останніх виборів зайняли перші місця, а наші представники очолили практично половину місцевих рад. Це хороший результат, який вселяє надію на подальшу роботу в інтересах громад Рівненської області. Впевнений, що наші депутати виправдають довіру виборців своєю активною та щоденною роботою по захисту їхніх прав та інтересів”, – наголосив Сергій Штурхецький.