“СОЛІДАРНІСТЬ” в Рівному закликала патріотичні сили приєднатися до збору коштів на відновлення дошок Бандері та Шухевичу

Депутатська фракція партії “БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” у Рівненській міській раді звернулася до колег — депутатів з інших фракцій аби спільними зусиллями зібрати кошти на на відновлення меморіальних дошок українським патріотам Степану Бандері та Роману Шухевичу, які нещодавно були побиті невідомими хуліганами.

Відповідне звернення сьогодні під час сесії озвучив член фракції партії “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”  Сергій Паладійчук.

За словами депутата кілька років тому він за свої власні кошти виготовив та установив меморіальну дошку Роману Шухевичу в Рівному, а нещодавно її “розтрощили”.

“В умовах загрози цілісності внутрішніх та зовнішніх ворогів, викликає стурбованість, коли були побиті дошки Степана Бандери та Романа Шухевича. Враховуючи цю ситуацію фракція “Солідарності” звертається до правоохоронних органів ретельно розслідувати дану справу та притягнути до відповідальності винних”, – зазначив Сергій Паладійчук.

Фракція “БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” у Рівнераді вважає такі дії невідомих хуліганів проявами сепаратизму, які носить екстремістський характер.

Як повідомив Сергій Паладійчук члени фракції “БЛОКУ ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” на даний момент власними силами вже зібрали більше 2000 гривень та сподіваються на допомогу колег.