Василь Яніцький знову став кращим депутатом-мажоритарником від Рівненщини

У 2016 році Громадянська мережа ОПОРА започаткувала моніторинговий проект у 105 виборчих округах 24 областей України  та міста Київ.

Моніторингова кампанія передбачає щомісячний комплексний аналіз діяльності 105 народних депутатів, обраних за мажоритарною складовою, у їхніх округах. Зокрема, моніторинг включає аналіз таких видів діяльності депутатів:

  • Аналіз законодавчої активності (кількість постанов, законопроектів та запитів, ініційованих депутатом, зокрема таких, які стосуються проблем його округу; відвідуваність засідань комітетів та пленарних засідань Верховної Ради України, виступи депутата тощо);
  • Аналіз активності депутата у його виборчому окрузі/області (кількість і регулярність роботи громадських приймалень депутата, проведення депутатом особистих прийомів громадян та їхня відповідність дням для роботи з виборцями відповідно до графіку Верховної Ради України, кількість візитів у округ та участь у роботі місцевих органів влади, звітування депутата про свою роботу).

За кожну вищезгадану категорію активності депутатів у лютому ОПОРА присудила бали, сума яких склала базову оцінку депутата за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращий місячний результат (якому було присуджене значення у 100 балів). На основі оцінок депутатів ОПОРА сформувала рейтинг 105 депутатів за лютий місяць 2016 р.

За сукупністю показників законодавчої роботи та активності у межах свого виборчого округу у лютому, народний депутат України від БПП “Солідарність” Василь Яніцький посів 15 місце зі 105 з результатом 77 балів. Це кращий результат серед депутатів-мажоритарників з Рівненщини.

Наступний за Василем Яніцьким у рейтингу йде нардеп від «БПП «Солідарність»» Олександр Дехтярчук – 17 місце (75 балів), свободівець Олег Осуховський – 24 місце (68 балів), народофронтівець Юрій Вознюк – 30 місце (62 бали), БЮТівець Сергій Євтушок – 31 місце (61бал).