Юрій Благодир: Останнє слово має бути за депутатами облради, а вони свою позицію артикулювали відкрито та чітко

Рівненський окружний адміністративний суд своїм рішенням поновив на посаді голови обласної ради представника Радикальної партії Володимира Ковальчука, і в тому ж самому рішенні визнав законність обрання керівником обласного парламенту депутата від БПП “Солідарність” Олександра Корнійчука, тим самим створивши юридичну колізію. Рівненщина має два керівника облради.

Юристи Рівненської обласної ради вже подали до суду звернення, в якому просять роз’яснити як виконати рішення про поновлення попереднього голови. У суді зобов’язані роз’яснити як діяти далі, бо закон “Про місцеве самоврядування” та регламент обласної ради чітко вказують — голову обирають лише депутати.

Водночас голова бюджетної комісії, депутат від БПП “Солідарність” Юрій Благодир повідомив, що спроби Володимира Ковальчука повернутися на посаду через суд будуть безрезультатними.

Рішення суперечливе, але останнє слово все одно за депутатами. Тому “поновленому” голові немає чого святкувати. Депутатам обласної ради ніщо не заважає повторно проголосувати за недовіру Володимиру Ковальчуку. Він не виправдав довіри різних фракцій, і вони не хочуть з ним працювати — ліміт довіри вичерпано”, – зазначив Юрій Благодир.