Юрій Благодир: Ми будемо інвестувати в госпіталь для ветеранів

Рівненська обласна рада має намір якнайшвидше завершити капітальний ремонт терапевтичного корпусу Клеванського госпіталю для ветеранів. На цьому наголосив голова бюджетної комісії Рівненської обласної ради, депутат від партії “БПП “Солідарність” Юрій Благодир. За його словами, цей об’єкт готовий на 70%, і за підсумками півріччя депутати очікують ресурс для здачі приміщення в експлуатацію.

“Торік у госпіталі пройшли реабілітацію півтисячі учасників АТО, за перших два місяці поточного року — 100 військових у день. Ми прогнозуємо, що до кінця 2016 у закладі покращать здоров’я півтори тисячі солдатів-учасників АТО. Тому ми будемо інвестувати в госпіталь”, — зауважив Юрій Благодир.

Про серйозність намірів свідчить той факт, що за рахунок залишку минулого року туди спрямували 5,6 мільйона гривень на покращення харчування та закупівлю обладнання. А терапевтичний корпус обстежить будівельна комісія і запропонує депутатам комплексне рішення, яке дозволить його завершити в найкоротший термін.

Реконструкція терапевтичного корпусу дуже важлива для госпіталю. Головний лікар закладу Андрій Бурачик підкреслив, що капремонт дозволить суттєво збільшити кількість пролікованих учасників АТО:

“Госпіталь розрахований на прийом одночасно 240 пацієнтів. А після завершення капремонту терапевтичний корпус прийматиме ще сто хворих. Він дозволить повністю забезпечити реабілітацією військових Рівненщини, демобілізованих після участі в АТО”, – зазначив головний лікар.