Олексій Муляренко підтримує проведення чесних та прозорих закупівель і тендерів

Відсьогодні державні закупівлі в області контролюватиме громадськість, – про це під час прес-конференції розповіли голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко та керівник громадської ініціативи “За чесний тендер” Святослав Клічук.

“Влада Рівненської області підтримує проведення чесних, прозорих закупівель та тендерів. Рік тому ми запровадили в області закупівлі через електронну систему “Прозорро”. Але цього замало. Ми зацікавлені у відповідальних партнерах. Необхідно залучати до проведення тендерів громадськість, бізнесменів. Це дозволить найбільш ефективно використовувати бюджетні кошти”, – зазначив Олексій Муляренко.

b55ec369-048d-4b7a-9423-bf632dbac818

За словами Олексія Муляренка, одним із таких партнерів є ініціатива “За чесний тендер”. “Спільними зусиллями спробуємо підняти рівень довіри до участі в державних тендерах”, – повідомив голова ОДА.

В свою чергу Святослав Клічук зауважив, що громадська ініціатива наразі зосередиться на двох тендерах – придбанні шкільних автобусів та закупівлі ліків для Клеванського госпіталю.

ea0ab48b-0e7c-4140-af90-1599f84e815c

Ініціатива “За чесний тендер” контролюватиме не тільки оформлення документації та дотримання умов конкурсу. Вони готові популяризувати державні тендери та закликати бізнес брати участь у закупівлях.