Василь Яніцький навчатиме жителів свого виборчого округу проектному менеджменту

За сприяння народного депутата України від БПП “Солідарність” Василя Яніцького та фінансової підтримки Благодійного фонду «Наш Край», з 6 по 10 червня у північних районних центрах рівненського Полісся та місті Вараш будуть проведені семінари-тренінги з громадських комунікацій та проектного менеджменту.

Семінари-тренінги проводитимуться для представників громад /держслужбовців, сільських та міських голів, представників та депутатів сільських, міських й районних рад, представників місцевих бізнесових кіл, громадських активістів та всіх зацікавлених осіб/ північних районів Рівненської області, а саме: Дубровицького, Зарічненського, Рокитнівського, Володимирецького районів та м.Вараш.

Основна мета, котру переслідують організатори – надати слухачам базову інформацію про можливості комунікації представників громади з владою, пошук фінансування для потреб громад, написання та управління проектами на кошти програм місцевих та світових благодійних фондів, ДФРР, ЄБРР, Світового Інвестиційного Банку, грантових європейських та світових організацій тощо.

Семінари-тренінги відбуватиметься на протязі 5 днів:

6 червня – м.Дубровиця

7 червня – смт.Зарічне

8 червня – смт.Рокитне

9 червня – смт.Володимирець

10 червня – м.Вараш

Початок: о 10:00 год.

Заходи проходитимуть у форматі 6-ти годинної зустрічі у формі тренінгу /воркшопу/ з метою ознайомлення та навчання учасників громад з методами проектного менеджменту українських та міжнародних донорів, фондів, благодійників, створення робочих груп по районам для написання проектних заявок, збір інформації про потреби та зацікавлення у взаємодії влади і громади.

По результатах проекту буде створено паперову та електронну методичку з проектних комунікацій та подаровано учасникам семінарів.