Юрій Благодир: Жоден народний депутат не має права тиснути на Рівненську обласну раду

Депутат Рівненської обласної ради від партії «БПП «Солідарність», голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Юрій Благодир повідомив, що під час проведення останньої сесії 17 червня на обласних депутатів чинився тиск з боку народних депутатів.

«Ми вкотре побачили, як “київський десант” намагався досягти власних цілей за рахунок нашої області. Деякі діячі досі переконані, що наша область – це іграшка, яку можна забрати собі шляхом кулуарних переговорів», – обурюється Юрій Благодир.

За словами голови бюджетної комісії, роботу облради вдалося перевести в конструктивне русло виключно завдяки позиції Олександра Корнійчука та фракції партії «БПП «Солідарність».

«Корнійчук відмовився від амбіцій та добровільно склав повноваження голови облради, хоч міг цього і не робити. Такі дії для старту конструктивної роботи заслуговують на повагу. За той час, поки Олександр Корнійчук перебував на посаді, він показав свій професійний рівень, щоб претендувати на головування», – зазначив обласний депутат.

«Вже пора зрозуміти, що питання, які стосуються Рівненської області, будуть вирішуватись безпосередньо в ній, а не у Києві чи ще десь, і тільки депутатами обласної ради, а не нардепами чи їхніми партійними босами», – резюмував Юрій Благодир.