Рівненські депутати підтримують проведення чесних виборів у Коцюбинському Київської області

На другому засіданні четвертої сесії Рівнеради депутати від фракції БПП “Солідарність” оприлюднили звернення про підтримку та заклик до чесного голосування громадян на виборах в селищі Коцюбинське Київської області, що відбудуться 17 липня цього року.

Голову тамтешньої селищної ради звинуватили в корупції і зняли з посади. Верховна Рада прийняла рішення про проведення дострокових виборів 17 липня 2016 року.

“Ми, депутати Рівненської міської ради, представники фракції БПП “Солідарність” закликаємо коцюбинців прийти 17 липня на виборчі дільниці і зробити відповідальний вибір, керуючись виключно інтересами місцевої громади, і не піддаватись на жодні протизаконні спроби купівлі голосів, тиску чи провокацій.

Ми переконані, що в результаті позачергових виборів у Коцюбинському буде сформований ефективний орган місцевого самоврядування, який діятиме виключно в рамках своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України, конструктивно співпрацюватиме з усіма гілками влади і забезпечить громаді сталий розвиток та реальне впровадження реформи децентралізації.

Закликаємо своїх колег-депутатів із інших областей, міст, селищ та сіл долучитися до нашого звернення і довести, що найважливішою ланкою влади в Україні є саме місцеве самоврядування як найбільш наближене до громади”, – йдеться у зверненні.