Олексій Муляренко: Регулярний рейс до Анталії це перший крок на шляху комплесного оновлення рівненського аеропорту

10 липня із рівненського аеропорту вперше за багато останніх років вилетів регулярний рейсовий літак до Анталії.

Цей рейс став результатом кропіткої праці керівництва Рівненської ОДА, і в першу чергу її очільника Олексія Муляренка, на шляху відродження рівненського аеропорту.

Вітаючи присутніх під час реєстрації на рейс, Олексій Муляренко наголосив на важливості цієї події для області та підкреслив, що саме завдяки спільним зусиллям влади, туроператора та перевізника запуск цієї авіалінії став можливий. Окрім того, голова облдержадміністрації зазначив, що для обласної влади важливий не сам факт першого регулярного рейсу після стількох років простою, а те які переваги для Рівненщини принесе відновлення роботи аеропорту.

“В першу чергу це звичайно ж зручність для пасажирів нашого регіону, а це Рівненська, Волинська, Тернопільська, Хмельницька, Житомирська області в радіусі 150 – 200 кілометрів від нашого обласного центру з орієнтовною кількістю потенційних клієнтів рівненського аеропорту близько 5 мільйонів чоловік. Яким більше не потрібно буде їхати декілька годин до Львова або Києва. Це можна буде зробити прямо з Рівного, і наприклад за 2 години 15 хвилин вже бути в Анталії”, – зазначив Олексій Муляренко.

Окрім того, Олексій Муляренко сподівається, що міжнародний аеропорт “Рівне” нарешті стане прибутковим підприємством, адже це відновлення регулярних пасажирських рейсів, це серйозні надходження до його бюджету. Як наслідок – можливість вчасно виплачувати заробітну плату працівникам, підтримувати належний технічний стан, оновлювати основні фонди і т.п.

“Сьогоднішній політ для нас дійсно важливий, однак для мене особисто це лише перший результат на шляху комплесного оновлення такого стратегічного для Рівненської області об’єкту як Міжнародний аеропорт “Рівне”, – підкреслив очільник Рівненщини.

Рейси до Анталії з Рівного відправлятимуть щотижня, у неділю, до середини вересня, Переліт будуватиметься за наступним напрямком: Київ-Анталія, Анталія-Рівне, Рівне-Анталія, Анталія-Київ.