У Рівненській облраді сформована конструктивна проєвропейська більшість

Сьогодні, під час другого пленарного засідання 7-ї сесії Рівненської обласної ради було сформовано депутатську більшість, до якої ввійшли представники партій “БПП “Солідарність”, ВО “Батьківщина” та ВО “Свобода”. Про це свідчать результати голосування за обрання керівного складу обласної ради.

Згідно домовленостей, яких досягли напередодні керівники фракцій, єдиною кандидатурою на посаду голови Рівненської обласної ради була кандидатура представника ВО “Батьківщина” Миколи Драганчука, за якого під час голосування віддали свої голоси 35-ть депутатів, проти 0, утрималося 7.

Представника фракції “БПП “Солідарність” Олександра Корнійчука обрали першим заступником голови облради. Заступником голови облради залишився Олексій Бучинський від ВО “Свобода”.

“Сьогоднішнє засідання сесії облради показало, що більшість обласних обранців готові до конструктивної та зваженої роботи в інтересах жителів Рівненської області. Незважаючи на те, що ми представники різних політичних сил, нам вистачило мудрості та терпіння, аби згуртуватися і взяти на себе відповідальність за стан справ на Рівненщині”, – зазначив новообраний перший заступник голови Рівненської облради, представник фракції “БПП “Солідарність” Олександр Корнійчук.

Нагадаємо, Рівненська обласна рада довго не могла вирішити конфлікт, що розгорівся навколо крісла керівника протягом кількох місяців. Після висловлення недовіри представнику від Радикальної партії Олега Ляшка Володимиру Ковальчуку, головував у облраді депутат від “БПП “Солідарність” Олександр Корнійчук. Проте після судового рішення на користь Ковальчука від посади Корнійчук все ж відмовився, а останні три місяці в.о голови облради був Микола Драганчук.