У Рівному переможцями турніру з міні-футболу стали волиняни

18 вересня у Рівному в приміщенні ДЮСШ №4 відбулися змагання з міні – футболу в рамках першого відбіркового етапу Всеукраїнського турніру серед молодіжних аматорських команд територіальних організацій ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ».

За вихід до чвертьфіналу боролися команди Рівненської, Тернопільської та Волинської областей.

2_mf

З вітальним словом турнір відкрив голова фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» у Рівненській міській раді Богдан Гап’як. Він побажав учасникам хорошої гри та компромісної боротьби.

Варто зазначити, що на спортивному майданчику ДЮСШ панувала чудова атмосфера: тут були і красиві майстерні голи, результативні передачі, бурхливі переживання вболівальників та, звісно, радість переможців.

3_mf

Переможцем змагань стала команда Волинської області, яка і виборола право виходу до чвертьфіналу турніру. Фінальні змагання відбудуться 1-2 жовтня у місті Києві.

Нагадаємо, що Всеукраїнський турнір серед молодіжних аматорських команд територіальних організацій ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» проводиться з метою пропагування спорту та здорового способу життя серед молоді та популяризації міні-футболу серед населення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*