Дубровицькі партійці провели толоку з упорядкування берегу річки Горинь

Днями в місті Дубровиця Рівненської області відбулася громадська толока по прибиранню берега річки Горинь в районі урочища «Старий перевіз». Ініціатором заходу став наш земляк, а нині житель Монастириська, що на Тернопільщині, депутат тамтешньої міської ради від «Солідарності» Олександр Сидоришин.

За словами Олександра Сидорищина, він приїжджає порибалити у тих місцях, бачить весь бруд, яким засмічений берег рідної річки, тож знайшов однодумців серед депутатів Дубровицької міської ради від «Солідарності»,щоб  спільними зусиллями прибрати сміття, а заодно й привернути увагу земляків до проблеми культури відпочинку в громадських місцях. Бо не там чисто, де прибирають, а там – де не смітять.

Його задум підтримали Богдан Микульський та фонд народного депутата Василя Яніцького «Наш край».

«Ми стоїмо на порозі глобальної проблеми: людство може згубити себе, умовно кажучи, риємо собі могилу в побутовому смітті. Синтетичні упаковки піддаються руйнуванню аж протягом сотні років, а їх спалювання призводить до неймовірного забруднення повітря токсичними речовинами. Багато європейських країн повертаються до натуральної упаковки – скла та паперу. В Україні стоїть ще «первісне» завдання – цивілізований збір побутового сміття та його утилізація. Проїдьте по селах, подивіться, як у багатьох із них сміття валяється де завгодно. Ми не маємо грошей на паспортизовані смітники, маємо надто обмаль сучасних заводів з переробки цього сміття без шкоди для довкілля», – зазначила помічник-консультант народного депутата від БПП «Солідарність» Василя Яніцького, учасниця толоки Оксана Слободзян.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*