За сприяння народного депутата Василя Яніцького в Рокитному відкрито пам’ятник землякам, що полягли в Афганістані

7 жовтня в селищі Рокитне було відкрито пам’ятник землякам, всім українським воїнам, що полягли в Афганістані. 8 хлопців із Рокитнівського району віддали молоді життя, залишаючись вірними солдатській присязі.

Досі в районі не було місця, де б можна було поклонитися полеглим солдатам, за винятком невеличкої меморіальної дошки. Народний депутат України, член фракції БПП “Солідарність” Василь Яніцький відгукнувся на прохання Районної спілки воїнів-афганців допомогти у зведенні пам’ятника. Він зробив найбільший фінансовий внесок.

Підтримку надали також інші благодійники та приватні підприємці району. “Афганці” самі працювали на встановленні пам’ятника та облагородженні території навколо нього.

На відкриття пам’ятника прибули побратими майже з усіх районів області та сусідніх районів Житомирщини. Усього близько 200 побратимів-афганців зібралися тут, щоб ушанувати пам’ять загиблих. На мітингу-реквіємі були присутні перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський, голова обласної Спілки ветеранів Афганістану Володимир Гурницький, голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, заступник голови райради Анатолій Кінчур, селищний голова Руслан Дубовець, голова Володимирецької РДА Володимир Хоружий.

На мітингу Володимир Гурницький повідомив про нагородження Василя Яніцького медаллю Спілки “За благодійність”. Це вже другий пам’ятник афганцям в області, споруджений за підтримки народного депутата України.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*