Нардепи від “Блоку Петра Порошенка” найактивніші серед депутатів-мажоритарників Рівненщини

Народні депутати України, члени фракції “Блок Петра Порошенка” Василь Яніцький та Олександр Дехтярчук є найактивнішими депутатами-мажоритарниками у Рівненській області. Про це свідчать результати спостереження за їхньою діяльністю у парламенті та округах, яке проводила Громадянська мережа ОПОРА впродовж цього року.

Всього ОПОРА проаналізувала роботу 105 мажоритарників з усіх областей, зокрема 5 з них – це народні обранці з Рівненської області. Відтак, у даному рейтингу найвище місце серед рівненських народних обранців посів член фракції “Блок Петра Порошенка” Василь Яніцький – 13. Відповідно ще один депутат від “Блоку Петра Порошенка” Олександр Дехтярчук зайняв 30 місце, позафракційний Олег Осуховський – 38, депутат від “Батьківщини” Сергій Євтушок – 45, а представник “Народного Фронту” Юрій Вознюк – 50.

Найвищий показник Олександр Дехтярчук і Василь Яніцький мають і ще одному важливому елементі депутатської діяльності – присутності під час голосувань у парламенті. Найвищу сходинку серед нардепів з Рівного зайняв Олександр Дехтярчук (98%), Василь Яніцький був на голосуваннях у 93% зі 100%.

Окрім присутності на засіданнях Верховної Ради, прямим обов`язком для депутатів є присутність на засіданнях комітетів, членами яких вони є. Як у випадку із засіданнями Верховної Ради, статистика присутності на засіданнях парламентських комітетів є найвищою у Олександра Дехтярчука – 98% (56 з 57 засідань).

До слова, згідно дослідження ГМ “ОПОРА”, найактивнішим депутатом від Рівненщини став член фракції “Блок Петра Порошенка” Василь Яніцький.