Завдяки депутату від БПП діти віддалених сіл на Рівненщині матимуть змогу добиратися до школи

До депутата Березнівської районної ради Рівненської області, голови райорганізації партії “БПП “Солідарність” Віктора Федаса звернулися обурені батьки з віддалених сіл району – Глибочок, Мочулянка та Вілля – із проханням втрутитися у ситуацію з підвозом їхніх дітей до школи. Батьки розповіли, що директор Соснівської НВК-гімназії дала вказівку, аби шкільний автобус не їздив за дітьми до цих сіл, мотивуючи це тим, що там начебто погана дорога.

Віктор Федас як депутат районної ради звернувся до голови районної ради Леоніда Кеменчука та в.о голови райдержадміністрації Віктора Партака з проханням вивчити це питання і забезпечити дітям можливість отримувати шкільні знання. Днями представники районної влади, депутатського корпусу та батьків дітей-школярів провели спільну зустріч. Як виявилося, дороги до сіл – у придатному стані, а тому вже незабаром близько 30-ти дітей з сіл Глибочок, Мочулянка та Вілля Березнівського району знову будуть забезпечені послугою безплатного підвозу до місця навчання.

“Діти із віддалених сіл повинні мати можливість комфортно та безпечно доїхати на уроки та повернутися додому, особливо в зимовий період. В свою чергу, навчання наших дітей — це наше майбутнє, і від того, як вони зможуть комфортно добиратися до школи, залежить, як вони будуть опановувати знання”, – зазначив Віктор Федас.