Звернення до жителів Боремельської об’єднаної територіальної громади щодо майбутніх виборів голови ОТГ

Шановні краяни!

11 грудня відбудуться вибори голови Боремельської об’єднаної територіальної громади. Від Вашого вибору залежить те, як Ви житимете наступні п’ять років. Переконані, що для жителів громади надзвичайно важливими є її стабільність та розвиток. Лише спільними зусиллями можна покращити життя кожного члена Вашої громади та навести у ній лад.

Задля цього 11 грудня Ви маєте віддати свій голос за кандидата на голову Боремельської об’єднаної територіальної громади, який конкретними справами доводить свою турботу, допомагає не словом, а ділом!

Рівненська територіальна організація партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” закликає Вас підтримати на цю посаду ефективного та досвідченого управлінця, багаторічного керівника Малівської сільської ради Віктора Михайловича Коріня.

Жителі очолюваної ним сільської ради вдячні йому за відремонтовані дороги, освітлення вулиць, відсутність на підпорядкованій території сміття та звалищ. Віктор Михайлович вміє слухати людей та йти їм назустріч заради вирішення їхніх проблем.

Вважаємо, що саме з такими успішними і професійними керівниками реформа децентралізації в Україні має усі шанси пройти успішно.

Шановні виборці, Ви найкраще знаєте, який керівник громади Вам потрібен і хто заслуговує ним бути! Віримо у Ваш мудрий та усвідомлений вибір!

З повагою,
Рівненська територіальна організація партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”

01 грудня 2016 р.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*